Choď na obsah Choď na menu
 


Šarlátová niť

Šarlátová niť

Túto autorku proste zbožňujem :D Má fakt talent od Boha. Vie tak všetko perfektné podať, až sa nestačím čudovať. Príbeh je naozaj veľmi ´´dnešný´´ a ešte k tomu tu tak nenútené pridala Boha, že by mi  tu niečo chýbalo keby ho vynechala. Doposiaľ som od Francine Riversovej čítala 3 knihy, ale každá jedná mi vyrazila dych.

Príbeh nám ukazuje, ako sa vždy dostaneme k Bohu. Nemusíme ho prijať, ale on tu vždy je a má vystretú ruku na pomoc. Dve krásne príbehy, ktoré sa podobali sa mi veľmi páčili aj preto, ako sa nevzdávali, neupadli do depresií a začali bojovať, po čase aj spolu s Ježišom. Mne osobne sa trošku nepáčilo to, aj keď viem, že to bol autorkin úmysel, že Sierra nevyštudovala a potom s ňou manžel začať zametať. Áno viem, neskôr si to uvedomil, že sa správal zle.

Nespravodlivosť, zrada, utrpenie – to všetko som tu našla, no bolo tu aj odpustenie. V príbehu som sa doslova znechutila nad postavou menou Lucas – bol to Maryin brat a hlavne to ma tak popudilo, ako sa mohol vrátiť po tom, čo okradol svojho otca a keď umrel tak si prišiel po zvyšok. Veď on bol tiež vychovávaný v rodine rovnako ako Mary, a pritom boli také rozdielni. A ešte mi bolo fakt ľúto Rona, veď on za nič nemohol, len sa zaľúbil do ženy, ktorá sa mala rozvádzať. Prišlo mi to nespravodlivé, aj keď Boh hovorí, že musíme odpúšťať.

Neviem prečo, ale v tomto období prežívam trochu čudné veci. Momentálne sa mi vždy vynárajú len knihy, filmy, príbehy... väčšinou na túto tému – prekážky manželského života – najmä rozvod. Ale rada sa učím, aj keď viem, že Boh má aj pre mňa pripravený istý kríž, ktorý musím zvládnuť, ale s ním, myslím si, to bude oveľa jednoduchšie.

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Posledné fotografie
Archív

Kalendár
<< október / 2018 >>