Choď na obsah Choď na menu
 


Boh sa priblížil

Boh sa priblížil

bsp_predna.jpg

O, ďalšia kniha od skvelého autora Maxa Lucada. Táto kniha je zameraná na čas, keď Boh zostúpil na Zem. Keď Božia moc sa nám dáva spoznávať, aby nám všetkým ukázala, ako správne žiť, ako byť lepšími, aby sme sa mohli dostať do Božieho kráľovstva. Prišiel, aby nám dopomohol zmeniť naše zmýšľanie a ukázal , že nie je všetko zlato, čo sa leskne.

Okamih. Jeden jediný okamih a Boh sa stal bábätkom, stal sa kvôli nám malým a zraniteľným človiečikom. Prišiel na svet, aby bol ako my, aby cítil bolesť, šťastia, lásku presne tak ako my.

Ľudia v dnešnej dobe , ale aj v minulosti, sú veľmi zaneprázdnení. Nevšímajú si krásnu matku prírodu,  otca neba, sestru hviezd, bratov a sestry..... A dokonca sú ľudia, ktorým na ničom nezáleží, a vlastnú bolesť prenášajú aj na druhých.

Pred 2000 rokmi sa mladému dievčaťu Márii narodilo nemluvňa a Jozefovi, hoci vedel, že to nie je jeho syn, prijal ho za svojho. Chránili ho vlastným životom a nič za to nechceli. Dokázali by sme urobiť to isté???  Dnešná doba je príliš preafektovaná, uponáhľaná až fádna. Zaoberáme sa hlúposťami a vôbec nehľadáme pravdu tak, kde je. Možno máme viac titulov, ale menej zdravého rozumu. A čo vzťahy? Ako rýchlo sa zmierime, tak sa rýchlo pohádame.

V tejto knihe je ukryte veľmi veľké bohatstvo, čo Boh nám chce zvestovať cez tohto autora.

Je len na Vás, či Ho k sebe pustíte?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 

Portrét


Fotoalbum


Posledné fotografie
Archív

Kalendár
<< október / 2018 >>