Choď na obsah Choď na menu
 


Keď Boh robí citronádu

Táto kniha je vlastne zbierka mnohých skutočných, poučných  a krásnych príbehov plné Boha. Myslím si, že pri čítaní každého jedného by sme si mali urobiť malú pauzu a dobre o ňom porozmýšľať. Ja som si urobila podobnú taktiku – každý večer jeden príbeh. A bolo to úplne úžasne ako to Boh vedel zadeliť. Totiž predstavte si, že som videl v tých príbehoch skoro vždy to, čo som veľmi potrebovala nájsť , zistiť alebo vyriešiť. Myslím si, že náhody neexistujú. Boh ma už všetko do detailov spísané, len nám to dôjde na poslednú chvíľu, keď vôbec.

Mne osobne sa asi najviac páčil príbeh s názvom Ako som  ´´balila´´ svojho manžela. Zapáčil sa mi asi preto, lebo mám veľmi rada príbehy o láske s nádychom humoru a niekedy trochu tragédie. Dej nám vlastne ukazuje ako sa manžel správal zle, no potom si to uvedomil a začal sa meniť, no ani jeho manželka  si to nevšimla, až keď do jeho života zasiahla choroba. Ich vzťah sa začal upevňoval a lepšie si rozumel nielen s ňou, ale aj so svojimi deťmi.  Dostali veľmi veľký dar – našli pravú lásku.

Ďalej sa mi zapáčil príbeh Roslynské jazero v ktorom zase intuícia nezradila. Hoci si Don mnoho vytrpel, nakoniec našiel dôvod, prečo sa to tak stalo. A zase sme pri ´´náhodách´´. V skutku všetky príbehy boli úžasne preplnené Bohom, dobrom a veľkým poznaním. A musím pochváliť autora, že ich dal dokopy :D

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Posledné fotografie
Archív

Kalendár
<< október / 2018 >>