Choď na obsah Choď na menu
 


Biblia pre drobčekov

10. 6. 2011

Obrázok Biblia pre drobčekov je malá, krásne ilustrovaná kniha z veľkými obrázkami a písmenami. Jednoducho, výstižne a krásne napísaná. Je v nej málo textu, čo pomáha deťom rýchlejšie čítanie. Je to zároveň suprova pomôcka rodičom ako porozumieť deťom, alebo ako s nimi nájsť spoločnú , zaujímavú reč pre obe strany. Nachádzajú sa v nej príbehy zo starého zákona a tak tiež príbehy z nového zákona. Naozaj krásne obrázky zaujmú malé očka deti, ktoré sú na všetko zvedavé. No musím sa aj priznať, hoci nie som už dieťa, táto kniha ma zaujala, a najviac ma aj poriadne bavila. Takže pripomínam, je to kniha aj pre mladých, starších...
Na dvoch dvoj stránkach má aj také postavičky, stojace blízko seba z takou veľkou bublinov, a v nej je napríklad : Nasledoval som hviezdu. Kto som?
Je to naozaj pre deti , a možno aj starších, veľmi pekná a zaujímavá kniha, pri ktorej sa vaše dieťa, alebo vy, nebudete určite nudiť. Začína sa Stvorením Adama a Evy až sa končí s príbehom Nanebovstúpenie Pána. Jednoduchá a múdra pomôcka pre každého. Ešte aj deti si zdokonalia alebo naučia lepšie čítať, vyvinú si svoju fantáziu a potom , keď vyrastú, lepšie a skôr pochopia, čo chcel Boh v Biblii povedať. Mne osobne sa táto kniha veľmi páči, a keď Boh dá a budem mať ja deti, určite im to kúpim, pretože s tým sa buduje základ našej duše, a najlepšie je pre každého , keď to pomaly začne spoznávať už v skorom veku, od malička.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Krásne

(Tinka:), 26. 6. 2011 13:12)

Jej táto kniha je mimoriadne zlatá:)

 

 

Portrét


Fotoalbum


Posledné fotografie
Archív

Kalendár
<< október / 2018 >>